Meist

Kaubamärk AutoREC on Eesti ettevõte Arendus Block OÜ märk.

Meie töö eesmärk on klientide heaolu ja turvalisus! Kõik meie sõidukid on hooldatud ja valmis turvaliseks kasutumiseks.

Kõik autod saabuvad meile otse euroopa liisingu firmadelt ja on olnud ühe omaniku valduses. Sõiduautod on kontrollitud ja hooldatud ainult ametlikes esindustes, mistõttu omavad täieliku ülevaadet sõiduki ajaloost ja tehnilisest seisundist. Me ei tööta vigaste ja avariiliste sõidukitega ja autodega, millel puudub kontrollitav taust ja dokumentatsioon, pakkume meie klientidele maksimaalset kvaliteeti ja läbipaistvust, et omandatud sõiduk rõõmustaks Teid pikaajaliselt.

Meie püüdlik ja hoolas suhtumine esitatud autopargi kvaliteeti ja individuaalne lähenemine igale kliendile teeb sõiduauto omandamisest meeldiva ja meeldejääva kogemuse. Meiega Te võite olla kindlad oma ostu kvaliteedis ja omandatud sõiduauto usaldusväärsuses.

Teenused

1

Premium klassi sõiduautode müük

Meie autopargist premium klassi sõiduautode müük. Meie ei tegele kommissiooni müügiga ega sõidukite vahendus müügiga.

2

Sõidukite tellimine

Premium/luks klassi sõidukite tellimine Euroopa riikidest (teenuse hind sõltub kliendi vajadustest ja soovidest, alates 700 EUR).

3

Turundus kontenti loomine

Kvaliteetsed foto-video teenused, reklaam-turundus kontenti loomine sõidukite ja kinnisvara müügiks. Kasutame vaid tipp klassi parimate tootjate tehnikat.